בת מצווה
 
 שאלות ותשובות
 מה זה אומר אירוע בטעם אישי – האם השף אלון כהן מסוגל להכין כל סוג של אוכל ולכל כמות של אנשים?
בדרך כלל, אירועים בטעם אישי מתאימים לקהל קטן עד בינוני (עד 200 אנשים). כל הרעיון הוא לייצר אירוע אינטימי אבל איכותי יותר, להפוך אירוע לחוויה שתיחרט בזכרון תוך הסתייעות באיש מקצוע שמנוסה בהפקת אירועי בוטיק. השף אלון כהן ערוך לספק כל סוג של ארוחה לאורחים שלך וישמח להתמודד עם כל אתגר קולינארי.
 מה ההבדל בין שירותי קייטרינג לאירועים שמפיק השף אלון כהן?
שירותי קייטרינג מוגבלים בדרך כלל לסוגי מנות מסויימים. האירועים של אלון כהן אינם מוגבלים בסוגי המנות. המנות מותאמות לכל אחד בהתאם לצרכים שלו ולרצונות שלו. האוכל מוכן לעיני האורחים, הם רואים את המנות בהתהוותן, המטבח גלוי לעיניהם והכנת האוכל היא חלק מהחוויה של האירוע. מלבד זאת, האירועים של אלון כהן אינם מסתכמים באוכל בלבד. השף אלון כהן, יוכל לתכנן לך ולהפיק עבורך אירוע מאל"ף ועד ת"ו, כאשר הכל מוגדר ומתוכנן יחד איתך בקפידה החל מהתפריט האישי ועד לסוג הפרח שיהיה על השולחן וצבע המפות.
 מה ההבדל בין מפיקי אירועים מקצועיים לבין השירותים שמספק השף אלון כהן?
ההבדל המרכזי הוא שאלון כהן הוא השף של האירועים אותם הוא מפיק. אישיותו היא חלק מהאירוע. למעשה, היא הרוח החיה של האירוע. לא מדובר במפיק אירועים שעומד מהצד, מנהל ומתבונן, אלא בגורם שמייצר את האירוע ואופיו הנוח, נעים השיחה והלבבי משפיע השפעה ישירה על החוויה של האורחים, השירות שהם מקבלים, נדיבות המנות והאופן שבו הן מוגשות להם.
 כאשר מדובר על הפקת אירוע בטעם אישי – מה עדיף, אירוע מזנונים (בופה) או אירוע בהגשה אישית?
תלוי באופי וסוג האירוע. כל סגנון והייחודיות שלו. בופה מתאים יותר לאירועי השקה, קוקטייל פרטי, אירועים בהם חשובה האינטרקציה והחיבור בין האנשים כאשר חלקם עומדים וחלקם יושבים בישיבה אלטרנטיבית. הגשה אישית תתאים יותר לארוחת עסקים, אירוע משפחתי אינטימי.
כאן בא לידי ביטוי העיצוב המוקפד של המנות על גבי הצלחת ועל השירות מופקד מלצר אישי.
 האם התפריט של השף אלון כהן הוא כשר?
השף אלון כהן אינו מגיע אליך עם תפריט סגור. כאשר מדברים על אירועים בטעם אישי – הכדור נמצא בידיים שלך. אם ברצונך להגיש אוכל כשר לאורחים שלך, עליך פשוט להגדיר זאת וניתן יהיה להרכיב את המנות לשביעות רצונך המלאה, על טהרת המטבח החלבי, או ע"י שימוש במוצרים פרווה ובכלים כשרים, בהתאם לצורך ולדרישה.
 איך אדע אם המטבח הביתי שלי מאובזר מספיק לצורך הכנת ארוחה לעשרות אורחים?
עליך פשוט לשתף את השף בהתלבטות. מטבח ביתי הוא לעיתים כל שנדרש כדי לספק ארוחה מצויינת למספר לא מבוטל של אורחים, אבל גם אם צריך להצטייד בתוספת מיכשור, כלים או אביזרים – השף אלון כהן יוכל להזמינם עבורך ולהבטיח שהמטבח יהיה ערוך ומוכן לספק את צרכי האורחים הרבים.
 מדוע לא ניתן למצוא באתר מחיר למנה?
כאשר מדובר באירועים בטעם אישי, אין תפריט מוגדר מראש ולכן לא ניתן להציג באתר מחיר למנה. כל אירוע נתפר למידותיו של המזמין, לטעמו ולכיסו. לאחר שהשף אלון כהן ישוחח עימך ויקבל תמונה מלאה על סוג האירוע, מיקומו, סוג האוכל, מספר המנות, סגנון ההגשה ואילו שירותים הוא נדרש לספק – ניתן יהיה לקבל הצעת מחיר מסודרת ומפורטת.
 יש לי תקציב סגור להפקת אירוע – האם השף אלון כהן יוכל להגיד לי מה אוכל לעשות בו?
השף אלון כהן יוכל להעריך עבורך לאיזה רמה של אירוע ניתן להגיע בתקציב נתון, להציע הצעות ייעול ורעיונות אלטרנטיביים לסגנון האירוע, על מנת למנוע חריגה מתקציב, ועדיין להפיק אירוע איכותי וייחודי.
 ברצוני לארגן אירוע, אבל אין לי עניין לקיים אותו בביתי - מה עושים?
השף אלון כהן מפיק אירועים בלוקיישנים שונים כמו: חדרי אירוח מפוארים, חללים פרטיים, לופטים מעוצבים וכד'. בהתאם לתקציב העומד לרשותך, כמות המוזמנים ואופי האירוע יציג בפניך אלון מספר חלופות לבחירתך.
 בכוונתי לקיים מסיבת חתונה מצומצמת בחו"ל – האם יש סיכוי שהשף אלון כהן יפיק אותה עבורי?
אם החלום שלך הוא לקיים את אחד האירועים החשובים בחייך בארץ אחרת, השף אלון כהן ישמח לספק לך את כל השירות הנדרש על מנת שהאירוע שלך יצליח כאילו הוא מתקיים בארץ.
 
 
 
 
תן חוות דעת
נבנה ע"י1213
האתר לארגון בת מצווה / בר מצווה
contact@aloncohen.co.ilכתובת: רח' צרעה 3, תל-אביבטלפון: 03-6319316,050-9373033