בת מצווה
 
השירותים
כשמדברים על אירועים בטעם אישי, מדברים על מגוון רחב של אפשרויות בחירה לבעל השמחה, או מזמין האירוע. השף אלון כהן יתאים את האירוע בדיוק לצרכים שלך, לתקציב שלך ולטעם האישי שלך.
 ונתחיל בארוחה
אלון בונה את התפריט במיוחד בשבילך. הרכב המנות נעשה באופן שמבטיח לך תפריט מגוון, מאוזן, צבעוני וטעים בהתאם לסוג האוכל שברצונך להגיש לאורחים: חלבי, בשרי, איטלקי, צרפתי, סיני, ישראלי ועוד. התפריט מותאם גם לסגנון ההגשה, בין אם מדובר במזנונים (בופה) או בהגשה אישית לשולחן.
  המיקום
אם ברצונך לקיים אירוע, השף אלון כהן יוכל להציע לך מגוון של חדרי אירוח מפוארים או לופטים מעוצבים, שערוכים בכל הרמות להכנת ארוחות גורמה לעיני האורחים ולהוצאת המנות מהמטבח הגלוי לעין אל השולחנות.
אם ברצונך לקיים אירוע בביתך, יש לודא מראש שהמקום מותאם וערוך להכנת ארוחה למספר האנשים המוזמן לאירוע. השף אלון כהן, יגיע לביתך, וייעץ לך אילו שירותים, ציוד ועזרים יש להזמין על מנת להבטיח שהאירוע יעלה יפה.
  העיצוב
השנדלירים, הפמוטים, הנרות על השולחן, התאורה, הפרחים, סידור השולחן, הצבעים, הקישוטים והתוספות – כל אלה תורמים לאווירה הייחודית של האירוע. אם תכננת ערב בסגנון קלאסי, או בסגנון ברזילאי, אם מדובר במסיבת חתונה על טהרת הצבע הלבן– אם מדובר בארוחה עסקית מכופתרת, גם כאן כדאי להיעזר בשרותיו של אלון, שיכול לייעץ, להמליץ ואף להזמין עבורך את אביזרי העיצוב הנחוצים לך.
  הכלים
בארוחות גורמה כמו בארוחות גורמה. הכלים הם חלק מהחוויה, הכלים הם חלק בלתי נפרד מהעניין.
בתיאום איתך, יבחר אלון את סגנון הכלים שיתאימו לאופיו של האירוע.
  הריהוט
ממש כמו הכלים, גם הריהוט הוא מרכיב חשוב בהצלחת אירוע. באפשרותך להיעזר בניסיון המקצועי של השף אלון כהן על מנת לבחור את סגנון הריהוט המתאים: ישיבה גבוהה על שולחנות בר, ישיבה אלטרנטיבית נמוכה בפוטונים, שילוב של שניהם וכד'.
  המלצרים
לרשות השף אלון כהן עומדים מלצרים מקצועיים, מנוסים, לבושים בהתאם, שיודעים לעבוד עבודת צוות, ולתת שירות אדיב ויעיל. צוות המלצרים מותאם לכמות האנשים שמוזמנים לאירוע, והשף עצמו מנצח על מלאכת ההגשה לשולחנות והטיפול המסור באורחים.
 הפקת אירוע מא' ועד ת'
ניתן להנות מהשירותים של השף אלון כהן ביחד או כל אחד לחוד, ע"פ הצורך. אם ברצונך להזמין הפקת אירוע מאלף ועד תו, כל שעליך לעשות הוא להחליט מה אופי האירוע, איזה אוכל יוגש לאורחים, איך היית רוצה שהאירוע ייראה, ומה ברצונך לשדר – והשף אלון כהן יפיק עבורך את האירוע המושלם לפי טעמך האישי, כיד הדמיון הטובה עליך עד לפרטים הקטנים ביותר.
 
 
 
 
תן חוות דעת
נבנה ע"י1213
האתר לארגון בת מצווה / בר מצווה
contact@aloncohen.co.ilכתובת: רח' צרעה 3, תל-אביבטלפון: 03-6319316,050-9373033